Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Nowy rok szkolny w naszej szkole, rozpoczęliśmy  02 września 2019r o godzinie 10:00. Pani dyrektor witała naszych uczniów i ich rodziców w progu szkoły, wręczając bilety do kina czyli do szkolnej auli. Uroczystości rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu, a następnie głos zabrała pani dyrektor Magdalena Sawicka-Bartosik, która serdecznie powitał uczniów, rodziców, nauczycieli i przybyłych gości.

Pani dyrektor w swoim przemówieniu powiedziała, że każdy z dziesięciu miesięcy roku szkolnego będzie w naszej szkole przebiegał pod kolejnym hasłem, które znaleźli na bilecie: szacunek , tolerancja , życzliwość , wdzięczność , empatia , wolność , odpowiedzialność, humor, zainteresowania, odpoczynek.

Na koniec zgromadzeni goście obejrzeli 20 minutową projekcję filmu z Nickiem Vujicicem. Po czym uczniowie rozeszli się do swoich klas.

Wzruszeniom nie było końca. To będzie wyjątkowy rok!