Rekrutacja

Rekrutacji do Polsko-Angielskiej
Szkoły Podstawowej
w Stargardzie

Dla kandydatów

Zachęcamy zarówno kandydatów do szkoły podstawowej, jak i ich rodziców do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przyjęcia. Interesujące was informacje znajdziecie w naszym serwisie, na fanpage lub pod nr. telefonu 604-488-449. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące warunków przyjęcia do prywatnej szkoły podstawowej.  

Na naszej stronie internetowej dokładnie opisaliśmy ofertę naszej szkoły. Zawiera ona m.in. wyliczenie dodatkowych zajęć, jakie proponujemy dla najmłodszych. Ponadto na naszym portalu znajdziecie zasady rekrutacji wraz z kartą zgłoszeniową, którą należy wypełnić i dostarczyć do siedziby szkoły podstawowej. Dokumenty mogą Państwo doręczyć osobiście, jak również za pośrednictwem poczty lub też drogą elektroniczną.

Zachęcamy również Państwa do śledzenia zakładki Informacje dla rodziców. Znajdziecie w niej wiele przydatnych danych dotyczących naszej placówki.

Dokumenty do pobrania

Karta zgłoszenia ucznia.

Nasza misja

Misja naszej szkoły to zwiększenie i zmotywowanie naszych uczniów do przygody jaką jest życie. Chcemy aby nasza szkoła, była drugim domem dla Ciebie i Twojego dziecka. Szkoła Podstawowa Tęczowe Abecadło to nasze miejsce pełne pasji i miłości.

Nasza wizja

Pragniemy aby przyszłość Twojego dziecka była spokojna, twórcza i ciekawa. Świat stał otworem. Każdego dnia chcemy otwierać drzwi na północ, południe, wschód i zachód, a i kosmos nie będzie dla nas daleki. Ta droga to proces oparty na silnych filarach – wartościach w edukacji, to jest:

  • sprawiedliwość
  • odpowiedzialność
  • współpraca
  • wolność
  • refleksja

Efekt to samodzielny i odpowiedzialny człowiek.

Każde dziecko robi COŚ dobrze, w każdym dziecku jest COŚ dobrego.
Trzeba tylko to COŚ odkryć i rozwijać – Nauczyciel to poszukiwacz talentów.

Co ludzie mówią o nas

Polecono mi wybrać Polsko-Angielską Szkołę Podstawową Tęczowe Abecadło jako szkołę podstawową dla mojego syna. Odwiedziłam szkołę, rozmawiałem z nauczycielami i uczniami i znalazłam tu tak wiele możliwości, że nie miałam wątpliwości, jaką podjąć decyzję. Polecam serdecznie.

Anna Kowalska

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pierwszego spotkania z nauczycielami szkoły podstawowej Tęczowe Abecadło. Zauważyłem, że są otwarci i wykształceni. Moje dziecko uczęszcza do szkoły niepublicznej w Stargardzie i jak by mogło to by nie opuszczało szkoły po zajęciach. Mogę zdecydowanie polecić tę szkołę wszystkim rodzicom.

Marcin Wroński