zajęcia

Zajęcia szkolne

W naszej szkole oferujemy szereg zajęć realizujących obowiązującą obecnie podstawę programową. Bazując na naturalnym dziecięcym entuzjazmie i ciekawości, rozbudzamy w uczniach zainteresowanie naukami ścisłymi i humanistycznymi oraz miłość do książek. Sprawiamy więc, że proces poszerzania wiedzy staje się dla nich przyjemnością.

Dzieci dowiadują się wielu nowych, przydatnych informacji o otaczającej je rzeczywistości i historii kraju, w którym żyją. Poznają świat przyrody, matematyki i innych dziedzin nauki. Na lekcjach języka polskiego ćwiczą czytanie ze zrozumieniem i poprawne pisanie, z zachowaniem zasad gramatyki i ortografii. Z kolei dzięki dobrze zorganizowanym lekcjom wychowania fizycznego, uczą się zasad popularnych gier zespołowych i współpracy w grupie.

Dodatkowo, korzystając z naszej szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych (do której wliczają się między innymi zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, czy sportowe), nasi uczniowie mają szansę rozwijać swoje wyjątkowe talenty w wielu dziedzinach i ćwiczyć kreatywność. Liczne koła zainteresowań pozwalają im na odkrywanie nowych pasji i zawieranie ciekawych znajomości.

Posyłając swoje dziecko do naszej szkoły możesz być pewien, że zapewniasz mu najlepszy start. Nasi absolwenci to osoby w pełni przygotowane do kontynuacji edukacji w szkole ponadpodstawowej, posiadające wszelką niezbędną na tym etapie wiedzę i umiejętności.

Zapraszamy.

services overview

We See Things That Others Miss

Today’s winning organizations need a combination of strategic insight, domain expertise, data, and technology. That is why our complements its traditional consulting excellence with solutions: technologies and specialized teams that deliver results.


Learn more

Co organizujemy

Wydarzenia

We focus on the needs of small to middle market…
read more
We work closely with you to understand your goals and…
read more
Successful businesses understand who represents good customers and mediocre customers.
read more
Own success at every turn. Uncover and deliver on opportunities…
read more
A systematic study to understand whether or not a specific…
read more
Develop a deeper understanding of market trends, threats, opportunities, competitors…
read more

Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły podstawowej

Zapraszamy rodziców i ich ukochane dzieci do dołączenia do naszego zespołu i rozpoczęcia edukacji w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej Tęczowe Abecadło.


skontaktuj się z nami

We Enjoy Working

Why People Choose Us

What We Do

Services

We focus on the needs of small to middle market businesses.

What We offer

Marketing

We focus on the needs of small to middle market businesses.

Professional help

Support

We focus on the needs of small to middle market businesses.

why people trust us

People Trust Us

With a community of over 400 million users (and a majority age group being 18 to 29), wouldn’t you want to make sure you’re monitoring what people are posting on social networks?

Współpraca

Współpraca w trakcie zajęć dydaktycznych jest dominującą formą współdziałania z uczniami. W tym celu stosują i różnicują metody, m.in.: pracę zespołową podczas lekcji, zadawanie grupowych prac domowych, organizowanie dyskusji i debat, pracę metodą projektu.Szkoła zapewnia uczniom możliwość czynnego udziału w sprawach istotnych dla społeczności lokalnej.W szkole sposób urządzenia i zagospodarowania przestrzeni ułatwia współdziałanie wszystkim członkom społeczności szkolnej i respektuje zróżnicowane potrzeby w tym względzie.

Integracja

Edukacja to szczególny etap dziecka, gdyż ma ogromny wpływ na jego dalsze losy. Dlatego niezwykle ważne jest zapewnienie dziecku warunków do edukacji i powodzeń edukacyjnych od początku jego pobytu w szkole, na co mają niebagatelny wpływ organizacyjno-metodyczne aspekty pracy nauczyciela oraz jego działalność planistyczna, twórcza.

odpowiedzialność

Autonomia prowadzi do zaangażowania, a to jest paliwem do budzenia motywacji wewnętrznej, A stąd już krok do odpowiedzialności za uczenie się. A to już jest to, na czym nam zależy, aby to dziecko właśnie było odpowiedzialne za swoją naukę.

Mówią o nas:

Polecono mi wybrać Polsko-Angielską Szkołę Podstawową Tęczowe Abecadło jako szkołę podstawową dla mojego syna. Odwiedziłam szkołę, rozmawiałem z nauczycielami i uczniami i znalazłam tu tak wiele możliwości, że nie miałam wątpliwości, jaką podjąć decyzję. Polecam serdecznie.

Anna Kowalska

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pierwszego spotkania z nauczycielami szkoły podstawowej Tęczowe Abecadło. Zauważyłem, że są otwarci i wykształceni. Moje dziecko uczęszcza do szkoły niepublicznej w Stargardzie i jak by mogło to by nie opuszczało szkoły po zajęciach. Mogę zdecydowanie polecić tę szkołę wszystkim rodzicom.

Marcin Wroński

Chcę podziękować wszystkim nauczycielom, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym dzieciom jakościową i użyteczną wiedzę. Doskonale łączą edukację i zabawę, a dzieci są bardzo zadowolone z takiego podejścia do lekcji.

Edyta Dziuba
meet the professionals

Success Stories

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Dlaczego warto zapisać dziecko już od klasy startowej (zero), zamiast czekać do pierwszej?

Przejście dziecka do klasy pierwszej jest wydarzeniem przełomowym. Zmienia się  środowisko, rosną wymagania. Bycie uczniem to coś poważnego. Sytuacja jest stresująca dla całej rodziny, ale przede wszystkim dla dziecka. Przekonaliśmy się o tym, że kiedy dziecko przychodzi rok wcześniej, ma czas na adaptację w nowym miejscu, buduje poczucie bezpieczeństwa poprzez przyjaźnie, ma tu czas nie tylko na przygotowanie do klasy pierwszej, ale też na zabawę. Obecni pierwszoklasiści, którzy zaczynali od zerówki, o wiele łatwiej „wchodzili” w nowe, typowo szkolne oczekiwania od pozostałych.

2. Co to są okresy sensytywne?

Są to naturalnie występujące okresy w życiu dziecka, kiedy przy mniejszym wysiłku możemy pomóc dziecku opanować określone nawyki. Np. do trzeciego roku życia łatwiej jest nauczyć dziecko porządku. Obejmują one czas od okresu prenatalnego do 20 roku życia, kiedy człowiek osiąga dojrzałość w sensie wychowawczym. Przy czym, najintensywniejsza wrażliwość rozwojowa jest możliwa właśnie do 12 roku życia.

3. Czy w szkole realizowana jest podstawa programowa?

Tak jak każda szkoła, która podlega przepisom, realizujemy podstawę programową. Rozszerzamy jednocześnie program o cele i zadania zapisane z statucie szkoły i programie profilaktyczno-wychowawczym. Są to między innymi dodatkowe godziny pracy przeznaczone na lekcje j. angielskiego, matematyki, informatyki, itd.

Skontaktuj się z nami

Szczegóły kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to skontaktuj się z nami w dowolnej formie.

Ul. Pierwszej Brygady 15B; 73-110 Stargard
msawicka24@wp.pl
+48 604 488 449
skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość