partnerzy

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zapraszamy instytucje, organizacje jak i inne formy do współpracy z naszą szkołą.

Kto nam zaufał

Poznaj naszych Partnerów

logo przedszkoliada

Przedszkoliada

Niepubliczna Placówka Oświatowo Wychowawcza Centrum Sportu Dino Adrian Szpakowski;
ul. Jasna 103B;
70-777 SZCZECIN

„Naszą misją jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w dzisiejszym młodym społeczeństwie. Poprzez sieciowe możliwości i spójny program w całym kraju, obniżamy wiek dzieci, w którym są one rozwijane ruchowo. Rodzicom dzieci na końcu przygody z PRZEDSZKOLIADA.PL, przekazujemy informacje, gdzie warto skierować dziecko, celem kontynuowania przygody ze sportem. Widząc uśmiech dzieci podczas zajęć i imprez PRZEDSZKOLIADA.PL, upewniamy się, że warto.”

logo prestige

Akademia Tańca PRESTIGE

73-110 Stargard

Zajęcia prowadzone są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Oferujemy również naukę pierwszego tańca dla nowożeńców.

Moją pasją oraz możliwością wyrażania swoich emocji jest taniec.
Specjalizuję się w tańcach Latynoamerykańskich jak i Standardowych.
Taniec traktuję nie tylko jako pracę -to pasja, która pragnę przekazywać innym.

Pozytywna Dyscyplina

POZYTYWNA DYSCYPLINA s.c. J.R. Baranowscy

Oto my: Thuy, Asia, Ania i Sylwia – cztery mamy zakochane w pozytywnej dyscyplinie. Nasza miłość do tej metody nie była miłością od pierwszego wejrzenia, ale spójność koncepcji, jej kompatybilność z naszymi wartościami oraz konkretne wskazówki wychowawcze, które okazały się skuteczne w naszych rodzinach, szybko podbiły nasze serca. Historia każdej z nas jest inna, mamy różne podejście do otaczającego nas świata i zupełnie różne rodziny, ale pozytywna dyscyplina spełniła wszelkie nasze oczekiwania. A najlepsze jest to, że po prostu działa. To takie proste!

logo toc

Myślenie krytyczne

TOC dla Edukacji Polska” Spółka z o.o.
ul. Czarny Dwór 4a/94
80-365 Gdańsk

TOC – to uniwersalny program edukacyjny w formie trzech prostych narzędzi graficznych do zastosowania na wszystkich poziomach edukacyjnych – od przedszkola do szkoły wyższej (i więcej).

Uniwersalność programu polega na tym, że te trzy narzędzia (Chmura, Gałąź, Drzewko Ambitnego Celu) można zastosować do wszelkich treści edukacyjnych  występujących w edukacji,  takich jak:

• Związki przyczynowo-skutkowe występujące w treściach wszystkich przedmiotów (polski, historia, matematyka, fizyka, itp.)
  • zapamiętanie na bazie zrozumienia a nie „wykucia” (matematyka, geografia, chemia, fizyka, historia)
  • analiza treści, umiejętność tworzenia nowej wiedzy, tworzenie hipotez, argumentacja, ocenianie – czylimyślenie krytyczne
  • Planowanie pracy (sprawy wychowawcze)
  • Podejmowanie samodzielnych decyzji przez uczniów i przewidywanie ich konsekwencji