Przedszkole

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE W STARGARDZIE TĘCZOWA PRZYGODA

Zachęcamy wszystkich Rodziców do zapisania swojej pociechy do prowadzonego przez nas przedszkola niepublicznego Tęczowa Przygoda, znajdującego się w Stargardzie przy ulicy Mickiewicza 4a.

W naszym przedszkolu panuje przyjazna i twórcza atmosfera. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby dzieci, rozbudzamy w nich wrażliwość, spostrzegawczość, ciekawość świata, a także logiczne i kreatywne myślenie. Pomagamy im między innymi w nauce czytania, pisania oraz liczenia. Ponadto wspieramy maluchy w rozwijaniu ich wyjątkowych talentów, zainteresowań, polepszania sprawności umysłowej i manualnej.

U nas Twoje dziecko zdobędzie wszystkie potrzebne umiejętności, które zagwarantują mu udany start i przygotują je do rozpoczęcia kolejnego etapu edukacji.

Zapewniamy pełną integrację dzieci pełno- i niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo. Uczymy każdego małego człowieka odpowiedzialności, samodzielności i tolerancji wobec odmienności.

PRZEDSZKOLE PRYWATNE W STARGARDZIE

Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych, godnych zaufania nauczycieli wychowania przedszkolnego, posiadających wszelkie niezbędne kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego prywatnego przedszkola.

Decydując się na posłanie syna lub córki do naszego przedszkola, możesz mieć pewność, że bezpiecznie, spokojnie i przyjemnie spędzi tu czas oraz nauczy się wielu nowych rzeczy.