zespół

Zgodnie z filozofią Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej Tęczowe Abecadło ściśle współpracujemy z rodzicami / opiekunami prawnymi i mamy wiedzę, że wybór szkoły dla dziecka ma ogromne znaczenie. To musi być ta szkoła, w której uczniowie czują się pewnie. Gdzie dziecko będzie otoczone opieką, szacunkiem i co najważniejsze będzie szczęśliwe.

Twoje dziecko będzie wtedy gotowe do nauki. Uczniowie jak i ich rodzice, są zadowoleni z pracy szkoły jak i uzyskiwanych przez nich efektów. Pragniemy aby rodzice / opiekunowie, dzieci odwiedzali nas podczas dni otwartych,  mogli obejrzeć naszą szkołę i poznać nasze metody pracy. Każdy chłopiec i dziewczynka jest dobrze znany nauczycielom i wiele uwagi poświęca się zapewnieniu mu najlepszego wykształcenia jako jednostki.

Mając wiele okazji do sukcesu, może rozwijać swoją pewność siebie. Małe klasy stanowią narzędzie do osiągnięcia tych celów. Nasza szkoła podstawowa pomaga każdemu uczniowi stać się odpowiedzialnym i niezależnym uczniem, który jest twórczym myślicielem, szanującym siebie i innych oraz doceniającym różnice między ludźmi.

Poznaj nas

Magdalena Sawicka-Bartosik

dyrektor, psycholog, pedagog
Krzysztof Bartosik

wicedyrektor, nauczyciel informatyki i fizyki

Łukasz Rachubiński

nauczyciel języka angielskiego, chemii
Aneta Więcek

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta
Kamila Wyrwa

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przyrody i biologii
Joanna Malinowska

Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego

Opinia o nas

Polecono mi wybrać Polsko-Angielską Szkołę Podstawową Tęczowe Abecadło jako szkołę podstawową dla mojego syna. Odwiedziłam szkołę, rozmawiałem z nauczycielami i uczniami i znalazłam tu tak wiele możliwości, że nie miałam wątpliwości, jaką podjąć decyzję. Polecam serdecznie.

Anna Kowalska

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pierwszego spotkania z nauczycielami szkoły podstawowej Tęczowe Abecadło. Zauważyłem, że są otwarci i wykształceni. Moje dziecko uczęszcza do szkoły niepublicznej w Stargardzie i jak by mogło to by nie opuszczało szkoły po zajęciach. Mogę zdecydowanie polecić tę szkołę wszystkim rodzicom.

Marcin Wroński

Chcę podziękować wszystkim nauczycielom, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym dzieciom jakościową i użyteczną wiedzę. Doskonale łączą edukację i zabawę, a dzieci są bardzo zadowolone z takiego podejścia do lekcji.

Edyta Dziuba

Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły podstawowej

Zapraszamy rodziców i ich ukochane dzieci do dołączenia do naszego zespołu i rozpoczęcia nauki w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej Teczowe Abecadło.