Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Tęczowe Abecadło
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta

Aneta Więcek

Aneta Więcek
Pani Aneta to nauczyciel dla którego wychowanie i dzielenie się wiedzą jest misją, którą od lat realizuje jako pedagog. Wpływ na psychikę i rozwój dziecka, a w efekcie wartościowego człowieka to dla niej wyzwanie.
Jako nauczyciel pracuję ponad 24 lata. Zdobyła tytuł magistra z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej . W swojej pracy doceniam możliwość doświadczania wyjątkowości każdego młodego człowieka , którego spotykam na swojej pedagogicznej drodze. Praca dla mnie jest pasją ale też możliwością poszerzania moich umiejętności. Studia i kolejne szkolenia ,które zdobywam pozwalają mi pochylić się nad uczniem aby dostrzec jego indywidualne potrzeby. Jako dorosły spoglądam inaczej na świat, a od dzieci uczę się patrzenia przez pryzmat ich doświadczeń, spostrzeżeń i doznań. W swojej pracy podkreślam zawsze wyjątkowość każdego dziecka. Doceniam empatie i indywidualizm.
Chcę aby szkoła była dla moich uczniów partnerem w tworzeniu lepszej stabilniejszej i przyjaznej im przyszłości. Stawiam sobie za zadanie aby każde dziecko uczęszczające do naszej szkoły czuło się ważne, mądre , rozumiane i szanowane.

Aneta WIęcek
+ 48 502 613 263
ul. Stanisława Staszica 27; 73-110 Stargard
Nauki humanistyczne
Nauki artystyczne
Nauki społeczne
Nauki ścisłe

Co mówią ludzie

Polecono mi wybrać Polsko-Angielską Szkołę Podstawową Tęczowe Abecadło jako szkołę podstawową dla mojego syna. Odwiedziłam szkołę, rozmawiałem z nauczycielami i…

Anna Kowalska

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pierwszego spotkania z nauczycielami szkoły podstawowej Tęczowe Abecadło. Zauważyłem, że są otwarci i wykształceni.…

Marcin Wroński

Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły podstawowej

Zapraszamy rodziców i ich dzieci do dołączenia do naszego zespołu i rozpoczęcia edukacji w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej Tęczowe Abecadło.

Skip to content