Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Tęczowe Abecadło
Nauczyciel języka angielskiego, pedagog specjalny

Agnieszka Marczyk

Agnieszka Marczyk
THE BEST TEACHERS ARE THOSE
WHO SHOW YOU
WHERE TO LOOK
BUT DON'T TELL YOU
WHAT TO SEE….

Jest mi zatem niezmiernie miło podążać tą drogą, dyskretnego wskazywania, ukierunkowywania a zarazem pozostawienia szerokiego wachlarza własnego wyboru oraz własnych przekonań i przemyśleń swoim uczniom. :)
Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, pedagog specjalny oraz certyfikowany trener Treningu Umiejętności Społecznych staram się zaszczepić w moich uczniach to czego nauczyli mnie moi Rodzice a więc patrzenia we właściwą stronę z jednoczesnym poczuciem wolności wyboru oraz wielu możliwości rozwoju osobistego.
Przygotowując się do lekcji, chciałabym aby moi uczniowie odczuli nieodpartą przyjemność z uczenia się a także zanurzyli się w języku angielskim i poczuli radość poznawania jak i poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie. Cieszę się, że mogę ich zarażać swoją pasją (język angielski) oraz , że grono pasjonatów poszerza się. :)
Szukając nowych inspiracji oraz metod wychowawczych odnalazłam opartą na szacunku i empatii Pozytywną Dyscyplinę, która wspiera rozwój samodyscypliny, odpowiedzialności i samodzielności u dzieci w każdym wieku i której zostanę wkrótce certyfikowanym trenerem.

Agnieszka Marczyk
+48 502 613 263
ul. Pierwszej Brygady 15B; 73-110 Staragrd
Nauki humanistyczne
Nauki artystyczne
Nauki społeczne
Nauki ścisłe

Co mówią ludzie

Polecono mi wybrać Polsko-Angielską Szkołę Podstawową Tęczowe Abecadło jako szkołę podstawową dla mojego syna. Odwiedziłam szkołę, rozmawiałem z nauczycielami i…

tęczowe abecadło
Anna Kowalska

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pierwszego spotkania z nauczycielami szkoły podstawowej Tęczowe Abecadło. Zauważyłem, że są otwarci i wykształceni.…

Marcin Wroński

Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły podstawowej

Zapraszamy rodziców i ich dzieci do dołączenia do naszego zespołu i rozpoczęcia edukacji w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej Tęczowe Abecadło.