Warunki przyjęcia: zasady rekrutacji

Dla kandydatów

Zachęcamy zarówno kandydatów do szkoły podstawowej, jak i ich rodziców do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przyjęcia. Interesujące was informacje znajdziecie w naszym serwisie, na fanpage lub pod nr. telefonu 604-488-449. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące warunków przyjęcia do prywatnej szkoły podstawowej.

Na naszej stronie internetowej dokładnie opisaliśmy ofertę naszej szkoły. Zawiera ona m.in. wyliczenie dodatkowych zajęć, jakie proponujemy dla najmłodszych. Ponadto na naszym portalu znajdziecie zasady rekrutacji wraz z kartą zgłoszeniową, którą należy wypełnić i dostarczyć do siedziby szkoły podstawowej. Dokumenty mogą Państwo doręczyć osobiście, jak również za pośrednictwem poczty lub też drogą elektroniczną.

Zachęcamy również Państwa do śledzenia zakładki Informacje dla rodziców. Znajdziecie w niej wiele przydatnych danych dotyczących naszej placówki.

Dokumenty do pobrania:

1. Karta zgłoszenia ucznia.